skip to Main Content

Arthur van Wylick

Voorzitter NEDU
arthur.van.wylick@nedu.nl

Erika de Visser

Manager NEDU Bureau
erika.devisser@nedu.nl

Hedy Hendrix

Office manager | HR Officer | Ledenadministratie
hedy.hendrix@nedu.nl

Mirjam van der Horst

Senior Consultant | Stuurgroep Releases, (Sector)releases
mirjam.vanderhorst@nedu.nl

Ewout van der Beek

Senior Consultant | Issue Commissie Klant, Verbruiksprofielen, Financiën
ewout.vanderbeek@nedu.nl

Liesbeth van Agtmaal

Werkdagen: dinsdag, woensdag & donderdag
Gastvrouw | receptioniste
033 – 303 73 22 / 033 – 303 73 20

gastvrouw@nedu.nl
secretariaat@nedu.nl

Bianca van Ditmarsch

Werkdagen: vrijdag & maandag
Gastvrouw | receptioniste
033 – 303 73 20 | 033 – 303 73 22
secretariaat@nedu.nl
gastvrouw@nedu.nl

Hilda Dijkstra

Consultant | Sr. PMO |
Stuurgroep Releases |
Sectorplanning | Rapportages

hilda.dijkstra@nedu.nl

Eline Spauwen

Consultant | Technische Commissie
Security Commissie |
Energie eFactuur
eline.spauwen@nedu.nl

Jocelyn Poel

Legal Counsel
jocelyn.poel@nedu.nl

Nico Kwaak

Facilitair
nico.kwaak@nedu.nl

Ellard Volmer

Junior consultant
ellard.volmer@nedu.nl

Jacco Hogeweg

Communicatie adviseur
jacco.hogeweg@nedu.nl