skip to Main Content

Arthur van Wylick

Voorzitter NEDU
arthur.van.wylick@nedu.nl

Erika de Visser

Manager NEDU Bureau
033 – 303 73 20
erika.devisser@nedu.nl

Hedy Hendrix-Seils

Office manager | Vereniging, Facilitair
033 – 303 73 20
hedy.hendrix@nedu.nl

Joost van Unnik

Senior Consultant | Issue Commissie Elektriciteit, Issue Commissie Gas
joost.van.unnik@nedu.nl

Mirjam van der Horst

Senior Consultant | Stuurgroep Releases, (Sector)releases
mirjam.vanderhorst@nedu.nl

Ewout van der Beek

Senior Consultant | Issue Commissie Klant, Verbruiksprofielen, Financiën
ewout.vanderbeek@nedu.nl

Liesbeth van Agtmaal

Gastvrouw/receptioniste
033-3037322

gastvrouw@nedu.nl

Jacco Hogeweg

Communicatie adviseur

Hilda Dijkstra

Consultant | Sr. PMO |
Stuurgroep Releases |
Sectorplanning | Rapportages

hilda.dijkstra@nedu.nl

Eline Spauwen

Consultant / Technische Commissie
Security Commissie /
Energie eFactuur
eline.spauwen@nedu.nl

Jocelyn Poel

Juriste
jocelyn.poel@nedu.nl